Znaleźć przyjaciół na całe życie Dotrzeć w najdalsze miejsca Łaską z nieba przezwyciężać własne słabości Pokonywać wspólnie tysiące kilometrów Zdobywać wiedzę i mądrość Być najbliższym świadkiem Wielkiej Tajemnicy W adoracji poczuć bicie serca Jezusa Strzelać piękne bramki Wspólnymi siłami dokonać rzeczy niemożliwych

Archidiecezjalne Dni Służby Liturgicznej – aktualizacja

ks. Grzegorz Jankowiak| 06 wrz 2009| 1 komentarz »

Aktualny program Archidiecezjalnego Dnia Służby Liturgicznej

Nawiązując do wcześniejszego komunikatu dotyczącego Archidiecezjalnego Dnia Służby Liturgicznej, który odbędzie się 19 września br., uprzejmie informujemy, że w odpowiedzi na prośby Księży Duszpasterzy zostało przyśpieszone rozpoczęcie programu spotkania w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Stargardzie Szczecińskim, któremu przewodniczyć będzie Ksiądz Arcybiskup Andrzeja Dzięga Metropolita Szczecińsko-Kamieński.

Aktualny program tego dnia jest następujący: godz. 9-10 – zjazd uczestników; 10.00 – wprowadzenie; 10.15 – Koronka do Miłosierdzia Bożego; 10.30 – Wprowadzenie do spotkań formacyjnych w grupach; 10.45 – Spotkania formacyjne w grupach: [1) ministranci, 2) lektorzy, 3) szafarze, 4) schole i zespoły; 5) opiekunowie]; 12.00 – Sakrament Pokuty i Pojednania; 12.30 – Przygotowanie do Mszy Świętej; 13.00 – Msza Święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Metropolity Andrzeja Dzięgi; 14.00 – Agapa – „Pierogi ministranckie”, Kiełbaski lektorskie” i „Śpiewający bigos”; ok. 15.00 – Zakończenie spotkania.

Do udziału w spotkaniu rozpoczynającym formację liturgiczną w nowym roku szkolnym zapraszamy Duszpasterzy i Opiekunów służby liturgicznej, ministrantów, lektorów, aktualnie posługujących szafarzy, schole i zespoły muzyczne.

Grupy parafialne lub dekanalne, które zamierzają wziąć udział w archidiecezjalnym spotkaniu formacyjnym w sobotę, 19 września br., w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Stargardzie Szczecińskim, prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do Wydziału Duszpasterskiego, zgłaszając ilość uczestników z podziałem na szafarzy, lektorów, ministrantów, członków scholi i zespołów muzycznych oraz opiekunów, do dnia 14 września br.

Jedna odpowiedź na „“Archidiecezjalne Dni Służby Liturgicznej – aktualizacja””

  1. Markus pisze:

    With a fine quality CPU and few video cards installed anyone can have
    a dynamic gaming experience. The slimmer design also helps it keep pace with the stylish designs of its competitors.
    Finally:.