Znaleźć przyjaciół na całe życie Dotrzeć w najdalsze miejsca Łaską z nieba przezwyciężać własne słabości Pokonywać wspólnie tysiące kilometrów Zdobywać wiedzę i mądrość Być najbliższym świadkiem Wielkiej Tajemnicy W adoracji poczuć bicie serca Jezusa Strzelać piękne bramki Wspólnymi siłami dokonać rzeczy niemożliwych

Komunikat o dniu skupienia dla lektorów i błogosławieństwie lektorów

ks. Grzegorz Jankowiak| 17 mar 2010| Komentowanie nie jest możliwe

Uprzejmie informujemy, że dnia 27.03.br w godz. 10.00 – 14.00 w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie odbędzie się wielkopostny dzień skupienia dla lektorów. Program dnia skupienia zamieszczamy poniżej. Zgłoszenia uczestnictwa prosimy kierować do ks. dr Grzegorza Jankowiaka, email: grjann@wp.pl, tel. 510443887. Termin zgłoszeń upływa 25.03.br. Nie ma potrzeby zgłaszać tegorocznych uczestników kursu lektorskiego ze Szczecina, którzy będą uczestniczyć w dniu skupienia w ramach kursu.

Jednocześnie przypominamy, że w Wielki Czwartek podczas Mszy Świętej Krzyżma odbędzie się uroczyste błogosławieństwo lektorów. Ministranci przygotowani do posługi lektora i skierowani przez swoich Księży Proboszczów i duszpasterzy spotykają się w strojach liturgicznych w kaplicy mariackiej pół godziny przed rozpoczęciem liturgii. Uczestnictwo w błogosławieństwie nie wymaga wcześniejszych zgłoszeń.

Program dnia skupienia dla lektorów, 27.03.br, sobota

10.00 przybycie
10.15 nabożeństwo pokutne, spowiedź
11.00 spotkania w grupach
11.45 przygotowanie do Mszy Świętej
12.00 Msza Święta
13.00 agapa

Możliwość komentowania jest wyłączona.