Znaleźć przyjaciół na całe życie Dotrzeć w najdalsze miejsca Łaską z nieba przezwyciężać własne słabości Pokonywać wspólnie tysiące kilometrów Zdobywać wiedzę i mądrość Być najbliższym świadkiem Wielkiej Tajemnicy W adoracji poczuć bicie serca Jezusa Strzelać piękne bramki Wspólnymi siłami dokonać rzeczy niemożliwych

Rekolekcje wakacyjne

ks. Grzegorz Jankowiak| 05 cze 2010| 1 komentarz »

Referat duszpasterstwa służby liturgicznej organizuje w dniach 26.06-7.07.br w Łukęcinie w domu zakonnym ojców Paulinów diecezjalne rekolekcje dla ministrantów. Zaproszeni są chłopcy wszystkich kategorii wiekowych. W programie codzienna, wspólna modlitwa i Msza Święta, ćwiczenia liturgiczne, nauka śpiewu, pogadanki na tematy duchowe, zajęcia sportowe, wędrówki, wycieczki rowerowe, pływanie, etc.

Koszt uczestnictwa: 650 zł. Zapisy w kolejności zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmuje i bliższych informacji udziela prowadzący rekolekcje: ks. Grzegorz Jankowiak, tel. 510443887, grjann@wp.pl.

Jedna odpowiedź na „“Rekolekcje wakacyjne””

  1. Irfant pisze:

    Do mnie przemawia ta mtdilowa (dedykacja dla MR, ktf3ra szuka):Panie mf3j, Boże, nie mam pojęcia,dokąd idę. Nie widzę przed sobą drogi, nie wiem na pewno, gdzie będzie jej kres. Nie znam też naprawdę siebie, a to, że myślę, iż postępuję zgodnie z Twoją wolą, wcale nie znaczy, że tak rzeczywiście jest.Ale wierzę, że pragnienie podobania się Tobie, istotnie Ci się podoba.I mam nadzieję, że pragnienie to zawarte jest we wszystkim, co czynię. Ufam, że nigdy nie uczynię czegoś, co byłoby niezgodne z tym pragnieniem. I wiem, że jeśli tak będę postępował, poprowadzisz mnie właściwą drogą, choćbym nic o niej nie wiedział.Dlatego zawsze pokładam w Tobie ufność, choćbym wydawał się zagubiony i pogrążony w cieniu śmierci.Nie będę się lękał, bo Ty zawsze jesteś ze mną i w obliczu grożących mi niebezpieczeństw nie pozostawisz mnie samego.(T.Merton)Ba, gdybym miał taką wiarę jak On Marek Jan.