Znaleźć przyjaciół na całe życie Dotrzeć w najdalsze miejsca Łaską z nieba przezwyciężać własne słabości Pokonywać wspólnie tysiące kilometrów Zdobywać wiedzę i mądrość Być najbliższym świadkiem Wielkiej Tajemnicy W adoracji poczuć bicie serca Jezusa Strzelać piękne bramki Wspólnymi siłami dokonać rzeczy niemożliwych

Kurs lektorski dla ministrantów parafii szczecińskich

ks. Grzegorz Jankowiak| 01 mar 2011| 1 komentarz »

Uprzejmie informujemy, że kurs lektorski dla ministrantów parafii szczecińskich odbędzie się w następujących terminach: 12, 19, 26 marca oraz 2, 9, 16 kwietnia br. w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie. Spotkania będą się rozpoczynać o godz. 10.00 i kończyć o godz. 14.00. Zajęcia będą obejmowały zagadnienia z następujących dziedzin: liturgii, Pisma Świętego, fonetyki i duchowości. W kursie lektorskim mogą wziąć udział uczniowie gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Kandydaci powinni wziąć ze sobą: Pismo Święte, zeszyt i długopis.

Zgłoszenia uczestnictwa prosimy kierować do dnia

11 marca br., do ks. dr. Grzegorza Jankowiaka (tel. 91.486.26.23, kom. 510.443.887, e-mail: grjann@wp.pl).
Po zakończeniu kursu, ministranci przygotowani do pełnienia funkcji lektora, zostaną zaproszeni w Wielki Czwartek do Bazyliki katedralnej, gdzie podczas Mszy Świętej Krzyżma odbędzie się ich uroczyste błogosławieństwo.

Jedna odpowiedź na „“Kurs lektorski dla ministrantów parafii szczecińskich””

  1. I know this if off topic but I’m looking into starting my own weblog and was curious what all is
    needed to get set up? I’m assuming having a blog like yours
    would cost a pretty penny? I’m not very web smart so
    I’m not 100% positive. Any tips or advice
    would be greatly appreciated. Thank you