Znaleźć przyjaciół na całe życie Dotrzeć w najdalsze miejsca Łaską z nieba przezwyciężać własne słabości Pokonywać wspólnie tysiące kilometrów Zdobywać wiedzę i mądrość Być najbliższym świadkiem Wielkiej Tajemnicy W adoracji poczuć bicie serca Jezusa Strzelać piękne bramki Wspólnymi siłami dokonać rzeczy niemożliwych

Archidiecezjalny Dzień Służby Liturgicznej

ks. Grzegorz Jankowiak| 12 wrz 2011| Komentowanie nie jest możliwe

Archidiecezjalny Dzień Służby Liturgicznej odbędzie się w sobotę, 17 września br. (sobota), w parafii pw. św. Stanisława Kostki w Szczecinie. Do uczestnictwa w spotkaniu rozpoczynającym formację liturgiczną w nowym roku szkolnym zapraszamy Duszpasterzy i Opiekunów służby liturgicznej, ministrantów, lektorów, szafarzy, schole i zespoły muzyczne.

W piątek, 16 września br., zaleca się zorganizowanie w każdej wspólnocie parafialnej nabożeństwa pokutnego, połączonego z przyjęciem sakramentu pokuty i pojednania dla grupy uczestniczącej w Archidiecezjalnym Dniu Służby Liturgicznej. Nabożeństwo to może być zorganizowane również w wymiarze dekanalnym w ramach spotkania modlitewno-formacyjnego.

Pobierz program »

Możliwość komentowania jest wyłączona.