Znaleźć przyjaciół na całe życie Dotrzeć w najdalsze miejsca Łaską z nieba przezwyciężać własne słabości Pokonywać wspólnie tysiące kilometrów Zdobywać wiedzę i mądrość Być najbliższym świadkiem Wielkiej Tajemnicy W adoracji poczuć bicie serca Jezusa Strzelać piękne bramki Wspólnymi siłami dokonać rzeczy niemożliwych

Kurs lektorski 2014 w Szczecinie

ks. Grzegorz Jankowiak| 03 mar 2014| Komentarze 2 »

Uprzejmie informujemy, że Kurs Lektorski dla ministrantów parafii szczecińskich odbędzie się w następujących terminach: 8, 15, 22 i 29 marca, oraz 5 i 12 kwietnia 2014 r. w Arcybiskupim Wyższym Seminarium Duchownym w Szczecinie. Spotkania będą się rozpoczynać o godz. 10.00 i kończyć o godz. 13.30.

Zajęcia będą obejmowały zagadnienia z następujących dziedzin: Pismo Święte, duchowość, liturgia i fonetyka. W kursie lektorskim mogą wziąć udział uczniowie gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Kandydaci powinni wziąć ze sobą: Pismo Święte, zeszyt i długopis. Zgłoszenia uczestnictwa prosimy kierować do ks. Grzegorza Jankowiaka (tel. kom. 510 443 887, e-mail: grjann@wp.pl) do dnia 5 marca br.

Po zakończeniu kursu, ministranci przygotowani do pełnienia funkcji lektora, zostaną zaproszeni w Wielki Czwartek do Bazyliki Archikatedralnej, gdzie podczas Mszy Świętej Krzyżma odbędzie się ich uroczyste błogosławieństwo.

2 odpowiedzi na „“Kurs lektorski 2014 w Szczecinie””

 1. FL pisze:

  If some one wishes to be updated with latest technologies then he must
  be pay a quick visit this web page and be up to
  date daily.

 2. wifi orange pisze:

  Excellent blog you have got here.. It’s difficult to find quality writing
  like yours these days. I seriously appreciate individuals like
  you! Take care!!