Znaleźć przyjaciół na całe życie Dotrzeć w najdalsze miejsca Łaską z nieba przezwyciężać własne słabości Pokonywać wspólnie tysiące kilometrów Zdobywać wiedzę i mądrość Być najbliższym świadkiem Wielkiej Tajemnicy W adoracji poczuć bicie serca Jezusa Strzelać piękne bramki Wspólnymi siłami dokonać rzeczy niemożliwych

LIGA MINISTRANCKA 2019/2020

ks. Kryspin Gasiulewicz| 05 lut 2020| Komentowanie nie jest możliwe

LISTA MECZÓW MINISTRANCI ROCZNIK 2008-2013

 

1 KOLEJKA – 19 PAŹDZIERNIK 2019

12.10 STANISŁAW MĘCZENNIK – KOSTKA          4:6

13.00 MIŁOSIERDZIE – OTTON                              8:3

13.50 KOSTKA – MIERZYN                                     3:4

2 KOLEJKA – 09 LISTOPAD 2019

12.10 MIŁOSIERDZIE – KOSTKA                            1:8

3 KOLEJKA – 23 LISTOPAD 2019

12.10 STANISŁAW MĘCZENNIK – WIELGOWO    3:9

13.50 KRZYWIN – OTTON                                       15:3

14.40 KRZYWIN – MIERZYN                                   8:5

4 KOLEJKA – 07 GRUDZIEŃ 2019

12.10 MIERZYN – OTTON                                       8:4

13.00 MIŁOSIERDZIE – SŁONECZNE                     3:8

13.50 STANISŁAW MĘCZENNIK – KRZYWIN        3:18

5 KOLEJKA – 01 LUTY 2020

12.10 SŁONECZNE – KOSTKA                                0:3

13.00 SŁONECZNE – OTTON                                  0:3

13.50 OTTON – WIELGOWO                                   4:9

14.40 WIELGOWO – KRZYWIN                               4:4

15.30 STANISŁAW MĘCZENNIK – MIERZYN        0:3

6 KOLEJKA – 14 MARZEC 2020

12.10 MIŁOSIERDZIE – KRZYWIN

13.00 WIELGOWO – MIŁOSIERDZIE

13.50 KOSTKA – WIELGOWO

14.40 SŁONECZNE – MIERZYN

15.30 STANISŁAW MĘCZENNIK – OTTON

7 KOLEJKA – 28 MARZEC 2020

12.10 SŁONECZNE – KRZYWIN

13.00 KOSTKA – KRZYWIN

13.50 MIŁOSIERDZIE – MIERZYN

14.40 STANISŁAW MĘCZENNIK – SŁONECZNE

15.30 WIELGOWO – SŁONECZNE

8 KOLEJKA – 9 MAJ 2020

12.10 KOSTKA – OTTON

13.00 WIELGOWO – MIERZYN

13.50 STANISŁAW MĘCZENNIK – MIŁOSIERDZIE

 

TABELA MINISTRANCI

 

1

Krzywin

4

3

1

0

45:15

+30

10

2

Kostka

4

3

0

1

20:9

+11

9

3

Mierzyn

4

3

0

1

20:15

+5

9

4

Wielgowo

3

1

1

1

22:11

+11

7

5

Słoneczne

3

1

0

2

8:9

-1

3

6

Miłosierdzie

3

1

0

2

12:19

-7

3

7

Otton

5

1

0

4

17:40

-23

3

8

Stanisław Męczennik

4

0

0

4

10:36

-26

0

 

 

 

STRZELCY BRAMEK MINISTRANCI

 

1.

Dworzyński Bogdan (Krzywin)

18

3.

Równicki H. (Krzywin)

15

4.

Ronkowski Oskar (Wielgowo)

10

5.

Powalski Kamil (Kostka)

8

6.

Wnęk Maciek(Miłosierdzie)

7

7.

Tomala K. (Mierzyn)

7

8.

Lewandowski Krzysztof (Otton)

7

9.

Luby (Krzywin)

6

10.

Konopko (Mierzyn)

5

11.

Chudziak Mateusz (Stanisław)

5

12.

Stekiel Olek (Wielgowo)

4

13.

Pawłowski T. (Mierzyn)

4

14.

Gołębiewski D. (Słoneczne)

4

15.

Błażejski (Kostka)

3

16.

Pietras Franek (Kostka)

3

17.

Senko (Otton)

3

18.

Kurapnik O. (Krzywin)

3

20.

Stępniewski (Wielgowo)

3

21.

Bigus K. (Krzywin)

2

22.

Brzeziński Kuba (Miłosierdzie)

2

23.

Jagielski Wojtek (Kostka)

2

24.

Kusio Kacper (Miłosierdzie)

2

25.

Cymbor T. (Stanisław)

2

26.

Gołębiewski M. (Słoneczne)

2

27.

Dylas D. (Słoneczne)

2

28.

Bednarek (Wielgowo)

2

29.

Chabior Mateusz (Stanisław)

1

30.

Karpiak Mateusz (Stanisław)

1

31.

Makarewicz Mikołaj (Wielgowo)

1

32.

Mikołajczyk (Krzywin)

1

33.

Puciłowski (Kostka)

1

34.

Wardak (Mierzyn)

1

35.

Sawiński Zenon (Otton)

1

36.

Kucewicz M. (Otton)

1

37.

Piotrowski D. (Miłosierdzie)

1

38.

Wojciechowski M. (Stanisław)

1

39.

Kubiak (Otton)

1

40.

Golecki (Otton)

1

41.

Żebrowski (Wielgowo)

1

42.

Jawór (Wielgowo)

1

 

 

LEKTORZY MŁODSI ROCZNIK 2005-2007

 

1 KOLEJKA – 26 PAŹDZIERNIK 2019

12.10 GOLENICE – NIEBIAŃSCY                1:17

13.50 WIELGOWO – KRZEKOWO               1:18

2 KOLEJKA – 16 LISTOPAD 2019

12.10 WIELGOWO – NIEBIAŃSCY              9:4

13.00 KATEDRA – ANTONI                          8:8

14.40 KRZYWIN – KRZEKOWO                   10:7

3 KOLEJKA – 30 LISTOPAD 2019

12.10 KATEDRA – KRZEKOWO                   0:23

13.00 PRZEMIENIENIE – WIELGOWO        0:3

13.50 GOLENICE -OSTROBRAMSKA        1:5

14.40 ANTONI – SŁONECZNE                     0:3

4 KOLEJKA – 14 GRUDZIEŃ 2019

12.10 PRZEMIENIENIE – KRZYWIN            przeniesiony

13.00 KATEDRA – NIEBIAŃSCY                  1:13

13.50 ANTONI – KRZEKOWO                      1:27

14.40 GOLENICE – WIELGOWO                 2:14

15.30 OSTROBRAMSKA – SŁONECZNE    3:12

5 KOLEJKA – 7 MARZEC 2020

12.10 GOLENICE – KRZYWIN

13.00 ANTONI – NIEBIAŃSCY

13.50 PRZEMIENIENIE – KATEDRA

14.40 WIELGOWO – SŁONECZNE

15.30 KRZEKOWO – OSTROBRAMSKA

6 KOLEJKA – 21 MARZEC – 2020

12.10 KRZYWIN – SŁONECZNE

13.00 KRZYWIN – OSTROBRAMSKA

13.50 WIELGOWO – OSTROBRAMSKA

14.40 KRZEKOWO – NIEBIAŃSCY

15.30 GOLENICE – KATEDRA

16.20 PRZEMIENIENIE – ANTONI

7 KOLEJKA – 4 KWIECIEŃ 2020

12.10 WIELGOWO – KRZYWIN

13.00 KRZYWIN – NIEBIAŃSCY

13.50 GOLENICE – ANTONI

14.40 PRZEMIENIENIE – KRZEKOWO

15.30 KATEDRA – SŁONECZNE

8 KOLEJKA – 18 KWIECIEŃ 2020

12.10 ANTONI – KRZYWIN

13.00 GOLENICE – KRZEKOWO

13.50 WIELGOWO – KATEDRA

14.40 OSTROBRAMSKA – KATEDRA

15.30 PRZEMIENIENIE – NIEBIAŃSCY

16.20 PRZEMIENIENIE – SŁONECZNE

9 KOLEJKA – 25 KWIECIEŃ 2020

12.10 KRZYWIN – KATEDRA

13.00 WIELGOWO – ANTONI

13.50 GOLENICE – PRZEMIENIENIE

14.40 KRZEKOWO – SŁONECZNE

15.30 NIEBIAŃSCY – SŁONECZNE

16.20 NIEBIAŃSCY – OSTROBRAMSKA

10 KOLEJKA – 9 MAJ

14.40 GOLENICE – SŁONECZNE

15.30 OSTROBRAMSKA – ANTONI

16.20 OSTROBRAMSKA – PRZEMIENIENIE

 

TABELA LEKTORZY MŁODSI

 

1

Krzekowo

4

3

0

1

75:12

+63

9

2

Wielgowo

4

3

0

1

27:24

+3

9

3

Niebiańscy

3

2

0

1

34:11

+23

6

4

Słoneczne

2

2

0

0

15:3

+12

6

5

Krzywin

1

1

0

0

10:7

+3

3

6

Ostrobramska

2

1

0

1

11:15

-4

3

7

Antoni

3

0

1

2

9:38

-29

1

8

Katedra

3

0

1

2

9:44

-35

1

9

Przemienienie

1

0

0

1

0:3

-3

0

10

Golenice

3

0

0

3

6:39

-33

0

 

STRZELCY BRAMEK LEKTORZY MŁODSI

 

MIEJSCE

NAZWISKO

LICZBA BRAMEK

01

Sakowski Paweł (Krzekowo)

16

02

Dobrowolski (Krzekowo)

15

03

Byjos (Krzekowo)

15

04

Jakubowski Patryk (Niebiańscy)

12

05

Stefaniak Łukasz (Wielgowo)

10

06

Kosiński Jakub (Niebiańscy)

8

07

Jarząb

7

08

Kudyba (Ostrobramska)

6

09

Wilczyński (Antoni)

6

10

Kamiński (Słoneczne)

6

11

Pawlak Jakub (Golenice)

5

12

Wilman (Słoneczne)

5

13

Taczek Jan (Niebiańscy)

4

14

Tarasiuk (Ostrobramska)

4

15

Domagalski Jakub (Wielgowo)

3

16

Pietras Cezary (Wielgowo)

3

17

Cukrowski (Krzekowo)

3

18

Owczarek (Krzekowo)

3

19

Ronkowski Oskar (Wielgowo)

3

20

Brodziński Stanisław

3

21

Bembenista

2

22

Kaczorowski Franek (Niebiańscy)

2

23

Nowak

2

24

Siwek (Krzekowo)

2

25

Szczypek Krzysiek (Niebiańscy)

2

26

Toporek

2

27

Wojtkowiak (Krzekowo)

2

28

Adamiuk Mikołaj (Niebiańscy)

2

29

Marczak Damian

2

30

Walukiewicz Jakub (Wielgowo)

2

31

Czrnogórski

1

32

Gładysław

1

33

Hapczyk

1

34

Kolenda

1

35

Marczak A.

1

26

Szafraniak Lukas (Niebiańscy)

1

37

Woskowski

1

38

Żebrowski Filip (Wielgowo)

1

39

Mosiewicz (Ostrobramska)

1

40

Sawiński (Słoneczne)

1

41

Pawlak Kajetan (Golenice)

1

42

Makarewicz Mikołaj (Wielgowo)

1

Możliwość komentowania jest wyłączona.