Znaleźć przyjaciół na całe życie Dotrzeć w najdalsze miejsca Łaską z nieba przezwyciężać własne słabości Pokonywać wspólnie tysiące kilometrów Zdobywać wiedzę i mądrość Być najbliższym świadkiem Wielkiej Tajemnicy W adoracji poczuć bicie serca Jezusa Strzelać piękne bramki Wspólnymi siłami dokonać rzeczy niemożliwych

Wyniki 2017/2018

Roczniki 1995-2002

1. kolejka
21 października 2017 13:50
Żelechowa – Golczewo
15 - 2
21 października 2017 14:40
Alberciaki – Warszewo
2 - 9
21 października 2017 15:30
Mierzyn – Osów
7 - 4
21 października 2017 16:20
Maksymilian – Niebiańscy
14 - 3
2. kolejka
4 listopada 2017 13:50
Mierzyn – Golczewo
20 - 1
4 listopada 2017 14:40
Alberciaki – Niebiańscy
4 - 27
4 listopada 2017 15:30
Pogodno – Maksymilian
1 - 28
4 listopada 2017 16:20
Żelechowa – Warszewo
6 - 7
3. kolejka
18 listopada 2017 13:50
Osów – Golczewo
3 - 3
18 listopada 2017 14:40
Pogodno – Alberciaki
7 - 2
18 listopada 2017 15:30
Mierzyn – Warszewo
19 - 5
18 listopada 2017 16:20
Żelechowa – Niebiańscy
8 - 11
4. kolejka
2 grudnia 2017 13:50
Mierzyn – Niebiańscy
14 - 4
2 grudnia 2017 14:40
Maksymilian – Alberciaki
20 - 1
2 grudnia 2017 15:30
Osów – Warszewo
6 - 5
2 grudnia 2017 16:20
Pogodno – Żelechowa
5 - 18
5. kolejka
16 grudnia 2017 13:50
Golczewo – Warszewo
6 - 4
16 grudnia 2017 14:40
Pogodno – Mierzyn
5 - 22
16 grudnia 2017 15:30
Osów – Niebiańscy
8 - 5
16 grudnia 2017 16:20
Żelechowa – Maksymilian
7 - 3
6. kolejka
3 lutego 2018 13:50
Golczewo – Niebiańscy
6 - 11
3 lutego 2018 14:40
Alberciaki – Żelechowa
3 - 18
3 lutego 2018 15:30
Maksymilian – Mierzyn
5 - 5
3 lutego 2018 16:20
Osów – Pogodno
9 - 0
7. kolejka
17 lutego 2018 13:50
Pogodno – Golczewo
5 - 8
17 lutego 2018 14:40
Mierzyn – Alberciaki
19 - 5
17 lutego 2018 15:30
Osów – Maksymilian
7 - 10
17 lutego 2018 16:20
Warszewo – Niebiańscy
3 - 7
8. kolejka
3 marca 2018 13:50
Golczewo – Maksymilian
2 - 2
3 marca 2018 14:40
Alberciaki – Osów
0 - 22
3 marca 2018 15:30
Pogodno – Warszewo
5 - 4
3 marca 2018 16:20
Żelechowa – Mierzyn
3 - 12
9. kolejka
17 marca 2018 13:50
Alberciaki – Golczewo
2 - 10
17 marca 2018 14:40
Pogodno – Niebiańscy
4 - 5
17 marca 2018 15:30
Maksymilian – Warszewo
8 - 3
17 marca 2018 16:20
Żelechowa – Osów
9 - 7