Znaleźć przyjaciół na całe życie Dotrzeć w najdalsze miejsca Łaską z nieba przezwyciężać własne słabości Pokonywać wspólnie tysiące kilometrów Zdobywać wiedzę i mądrość Być najbliższym świadkiem Wielkiej Tajemnicy W adoracji poczuć bicie serca Jezusa Strzelać piękne bramki Wspólnymi siłami dokonać rzeczy niemożliwych

Wyniki 2015/2016

Podstawówka

1. kolejka
10 października 2015 12:10
Żelechowa – Mikołaj
15 - 1
10 października 2015 13:00
Golęcino – Osów
11 - 3
10 października 2015 13:50
Krzywin – Niebuszewo
3 - 10
10 października 2015 14:40
Mierzyn – Miłosierdzie
29 - 0
10 października 2015 15:30
Niebiańscy – Pomorzany
9 - 5
2. kolejka
24 października 2015 12:10
Osów – Żelechowa
3 - 16
24 października 2015 13:00
Niebuszewo – Mierzyn
1 - 16
24 października 2015 13:50
Mikołaj – Krzywin
1 - 26
24 października 2015 14:40
Miłosierdzie – Niebiańscy
4 - 14
24 października 2015 15:30
Katedra – Golęcino
9 - 6
3. kolejka
7 listopada 2015 12:10
Żelechowa – Katedra
0 - 21
7 listopada 2015 13:00
Krzywin – Osów
21 - 0
7 listopada 2015 13:50
Mierzyn – Mikołaj
10 - 0
7 listopada 2015 14:40
Niebiańscy – Niebuszewo
7 - 8
7 listopada 2015 15:30
Pomorzany – Miłosierdzie
9 - 6
4. kolejka
21 listopada 2015 12:10
Golęcino – Żelechowa
21 - 1
21 listopada 2015 13:00
Mikołaj – Niebiańscy
0 - 10
21 listopada 2015 13:50
Osów – Mierzyn
0 - 18
21 listopada 2015 14:40
Katedra – Krzywin
2 - 9
21 listopada 2015 15:30
Niebuszewo – Pomorzany
19 - 2
5. kolejka
5 grudnia 2015 12:10
Krzywin – Golęcino
5 - 6
5 grudnia 2015 13:00
Mierzyn – Katedra
16 - 1
5 grudnia 2015 13:50
Niebiańscy – Osów
21 - 17
5 grudnia 2015 14:40
Pomorzany – Mikołaj
10 - 0
5 grudnia 2015 15:30
Miłosierdzie – Niebuszewo
0 - 20
6. kolejka
19 grudnia 2015 12:10
Żelechowa – Krzywin
1 - 31
19 grudnia 2015 13:00
Osów – Pomorzany
6 - 7
19 grudnia 2015 13:50
Katedra – Niebiańscy
13 - 2
19 grudnia 2015 14:40
Golęcino – Mierzyn
1 - 19
19 grudnia 2015 15:30
Mikołaj – Miłosierdzie
0 - 10
7. kolejka
20 lutego 2016 12:10
Mierzyn – Żelechowa
10 - 0
20 lutego 2016 13:00
Niebiańscy – Golęcino
5 - 16
20 lutego 2016 13:50
Pomorzany – Katedra
0 - 14
20 lutego 2016 14:40
Miłosierdzie – Osów
4 - 14
20 lutego 2016 15:30
Niebuszewo – Mikołaj
10 - 0
8. kolejka
5 marca 2016 12:10
Żelechowa – Niebiańscy
3 - 36
5 marca 2016 13:00
Katedra – Miłosierdzie
12 - 3
5 marca 2016 13:50
Golęcino – Pomorzany
10 - 0
5 marca 2016 14:40
Osów – Niebuszewo
1 - 8
5 marca 2016 15:30
Krzywin – Mierzyn
2 - 5
9. kolejka
19 marca 2016 12:10
Pomorzany – Żelechowa
0 - 10
19 marca 2016 13:00
Niebiańscy – Krzywin
9 - 15
19 marca 2016 13:50
Miłosierdzie – Golęcino
4 - 23
19 marca 2016 14:40
Niebuszewo – Katedra
3 - 6
19 marca 2016 15:30
Mikołaj – Osów
0 - 10
10. kolejka
2 kwietnia 2016 12:10
Żelechowa – Miłosierdzie
3 - 4
2 kwietnia 2016 13:00
Golęcino – Niebuszewo
8 - 2
2 kwietnia 2016 13:50
Katedra – Mikołaj
10 - 0
2 kwietnia 2016 14:40
Krzywin – Pomorzany
21 - 1
2 kwietnia 2016 15:30
Mierzyn – Niebiańscy
15 - 4
11. kolejka
16 kwietnia 2016 12:10
Niebuszewo – Żelechowa
14 - 3
16 kwietnia 2016 13:00
Miłosierdzie – Krzywin
0 - 14
16 kwietnia 2016 13:50
Pomorzany – Mierzyn
2 - 30
16 kwietnia 2016 14:40
Mikołaj – Golęcino
0 - 10
16 kwietnia 2016 15:30
Osów – Katedra
6 - 7