Znaleźć przyjaciół na całe życie Dotrzeć w najdalsze miejsca Łaską z nieba przezwyciężać własne słabości Pokonywać wspólnie tysiące kilometrów Zdobywać wiedzę i mądrość Być najbliższym świadkiem Wielkiej Tajemnicy W adoracji poczuć bicie serca Jezusa Strzelać piękne bramki Wspólnymi siłami dokonać rzeczy niemożliwych

Wyniki 2016/2017

Podstawówka

1. kolejka
8 października 2016 12:10
Żelechowa – Jakub
15 - 1
8 października 2016 13:00
Katedra – Bukowe
5 - 3
8 października 2016 13:50
Krzekowo – Mierzyn
2 - 23
8 października 2016 14:40
Golęcino – Kamień
9 - 12
8 października 2016 15:30
Krzywin – Miłosierdzie
25 - 1
8 października 2016 16:20
Osów – Niebiańscy
19 - 5
2. kolejka
22 października 2016 12:10
Żelechowa – Golęcino
2 - 29
22 października 2016 13:00
Krzywin – Niebiańscy
-:-
22 października 2016 13:50
Katedra – Kamień
5 - 10
22 października 2016 14:40
Osów – Jakub
10 - 2
22 października 2016 15:30
Mierzyn – Miłosierdzie
26 - 0
22 października 2016 16:20
Bukowe – Krzekowo
4 - 9
3. kolejka
5 listopada 2016 12:10
Katedra – Żelechowa
20 - 1
5 listopada 2016 13:00
Jakub – Krzywin
-:-
5 listopada 2016 13:50
Kamień – Krzekowo
15 - 8
5 listopada 2016 14:40
Miłosierdzie – Niebiańscy
0 - 7
5 listopada 2016 15:30
Golęcino – Osów
3 - 4
5 listopada 2016 16:20
Mierzyn – Bukowe
17 - 0
4. kolejka
19 listopada 2016 12:10
Żelechowa – Krzekowo
7 - 5
19 listopada 2016 13:00
Golęcino – Krzywin
-:-
19 listopada 2016 13:50
Kamień – Mierzyn
-:-
19 listopada 2016 14:40
Jakub – Niebiańscy
0 - 10
19 listopada 2016 15:30
Osów – Katedra
7 - 3
19 listopada 2016 16:20
Miłosierdzie – Bukowe
6 - 12
5. kolejka
3 grudnia 2016 12:10
Żelechowa – Mierzyn
2 - 18
3 grudnia 2016 13:00
Katedra – Krzywin
6 - 11
3 grudnia 2016 13:50
Jakub – Miłosierdzie
9 - 6
3 grudnia 2016 14:40
Bukowe – Kamień
11 - 6
3 grudnia 2016 15:30
Golęcino – Niebiańscy
11 - 1
3 grudnia 2016 16:20
Krzekowo – Osów
4 - 4
6. kolejka
17 grudnia 2016 12:10
Żelechowa – Bukowe
6 - 16
17 grudnia 2016 13:00
Krzekowo – Krzywin
5 - 7
17 grudnia 2016 13:50
Miłosierdzie – Kamień
4 - 14
17 grudnia 2016 14:40
Osów – Mierzyn
2 - 8
17 grudnia 2016 15:30
Katedra – Niebiańscy
17 - 2
17 grudnia 2016 16:20
Jakub – Golęcino
0 - 10
7. kolejka
4 lutego 2017 12:10
Kamień – Żelechowa
8 - 1
4 lutego 2017 13:00
Krzekowo – Niebiańscy
6 - 6
4 lutego 2017 13:50
Mierzyn – Krzywin
6 - 2
4 lutego 2017 14:40
Katedra – Jakub
11 - 8
4 lutego 2017 15:30
Bukowe – Osów
4 - 14
4 lutego 2017 16:20
Golęcino – Miłosierdzie
27 - 1
8. kolejka
4 marca 2017 12:10
Żelechowa – Miłosierdzie
14 - 3
4 marca 2017 13:00
Krzywin – Bukowe
11 - 3
4 marca 2017 13:50
Kamień – Osów
5 - 10
4 marca 2017 14:40
Niebiańscy – Mierzyn
0 - 15
4 marca 2017 15:30
Krzekowo – Jakub
8 - 2
4 marca 2017 16:20
Golęcino – Katedra
8 - 7
9. kolejka
18 marca 2017 12:10
Żelechowa – Osów
2 - 13
18 marca 2017 13:00
Kamień – Krzywin
5 - 6
18 marca 2017 13:50
Mierzyn – Jakub
14 - 2
18 marca 2017 14:40
Miłosierdzie – Katedra
3 - 13
18 marca 2017 15:30
Krzekowo – Golęcino
3 - 9
18 marca 2017 16:20
Niebiańscy – Bukowe
5 - 5
10. kolejka
1 kwietnia 2017 12:10
Żelechowa – Krzywin
2 - 25
1 kwietnia 2017 13:00
Kamień – Niebiańscy
9 - 0
1 kwietnia 2017 13:50
Katedra – Krzekowo
10 - 4
1 kwietnia 2017 14:40
Jakub – Bukowe
10 - 11
1 kwietnia 2017 15:30
Mierzyn – Golęcino
10 - 5
1 kwietnia 2017 16:20
Osów – Miłosierdzie
46 - 2
11. kolejka
22 kwietnia 2017 12:10
Żelechowa – Niebiańscy
6 - 12
22 kwietnia 2017 13:00
Krzywin – Osów
10 - 0
22 kwietnia 2017 13:50
Jakub – Kamień
0 - 10
22 kwietnia 2017 14:40
Katedra – Mierzyn
0 - 10
22 kwietnia 2017 15:30
Miłosierdzie – Krzekowo
1 - 27
22 kwietnia 2017 16:20
Golęcino – Bukowe
23 - 0